Оля Полякова та Dzidzio зіграють у новій комедії «Зірки за обміном»!

KINOROB (FILM.UA Group) разом з Secret Service Entertainment Agency розпочинають роботу над новим фільмом «Зірки за обміном» – сімейною комедією про обмін тілами.

Непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Оля Молякова та Хома Михайловський, несподіваним чином опинившись в тілах один одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

У головних ролях стрічки зіграють зірки українського шоу-бізнесу – співачка Оля Полякова та популярний артист Dzidzio. Проект стане для них не першою акторською роботою – ми вже бачили зірок на великих екранах як окремо, так і разом – у комедії «Свінгери 2».

Усі учасники нової колаборації мають неабиякий досвід у створенні популярних комедій. Минулого року «Скажене Весілля» (FILM.UA) установила кілька рекордів та очолила топ найпопулярніших українських стрічок. Комедії «DZIDZIO Контрабас», «DZIDZIO Перший раз» та обидві частини «Свінгерів» також тішилися великою популярністю. Отже, спільний проект має всі шанси повторити та перевершити ці успіхи. 

«Якісні українські комедії захоплюють все більше глядачів та стають все більш популярними, – зазначає продюсер Єгор Олесов. – А особливо цікавий та потрібний жанр сімейної комедії. Для створення «Зірок за обміном» ми об’єднали зусилля з провідними професіоналами шоу-бізнесу та сподіваємося, що ця співпраця й наш спільний досвід принесуть чудовий результат. Попри яскравий розважальний формат фільму, наша історія передусім про справжні цінності й стосунки та про емоції, що властиві кожному з нас».

Комедія «Зірки за обміном» не тільки розважатиме глядача, але й запропонує задуматися про справжні цінності у нашому житті. 

Продюсер Михайло Ясинський розповідає:

«Наша історія про те, що найголовніше та найважливіше – завжди поруч, треба тільки відірватися від своїх амбіцій та нав’язливих ідей і помітити це. Про те, що від проблем не треба втікати, не треба закривати на них очі та що секрет щастя – в увазі до людей, які вас люблять».

Над фільмом працюють:

Режисер: Олексій Даруга

Автори сценарію: Сергій Касторних, Артур Петров

Оператор-постановник: Юрій Король

Продюсери: Михайло Ясинський, Єгор Олесов, Наталія Юхно, Оля Полякова

Виробництво: KINOROB, Secret Service Entertainment Agency

Довідка

KINOROB – українська кінокомпанія, що виробляє повнометражні художні фільми для широкої аудиторії. Основні напрямки діяльності – розробка та виробництво якісних жанрових фільмів для масового глядача, що мають високий комерційний потенціал як в Україні, так і на міжнародній арені. Компанія широко відома на українському кіноринку флагманськими проектами, такими як військова драма «Незламна», пригодницьке фентезі «Сторожова Застава» та історичний екшен «Захар Беркут».

Secret Service Entertainment Agency було створене у 2007 році в Києві. За цей час компанія реалізувала велику кількість медійних і творчих проектів: від виробництва та презентації музичних творів, організації концертів, до промо-кампаній артистів та масштабних гастрольних турів. Серед клієнтів агентства – топові артисти українського шоу-бізнесу, відомі медіаперсони, продюсери, кіно- та концертні компанії, спортивні організації.

FILM.UA Group – найбільша у Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшна. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією та доставкою аудіовізуального контенту і надає повний спектр сервісів – від продакшну й постпродакшну до доставки контенту й освітніх проектів у сфері кіновиробництва.