Відібрано учасників освітньої сесії EAVE ON DEMAND IN KYIV

Воркшоп EAVE ON DEMAND IN KYIV, організований EAVE та Українською кіноакадемією у партнерстві з Одеським міжнародним кінофестивалем та за підтримки Українського культурного фонду, пройде в Києві 15-18 жовтня

Освітню сесію EAVE ON DEMAND буде проведено 15-18 жовтня в Києві у класичному форматі – з детальною роботою над конкретними проектами. Під час програми на серії групових та індивідуальних зустрічей вивчатимуться механізми результативної роботи на десяти проектах, які було відібрано для участі. Заявки приймалися до 12-го вересня. До участі у програмі були запрошені продюсери короткометражних та повнометражних ігрових та документальних фільмів, а також автори проектів, що перебувають на стадії розробки.

В воркшопі EAVE ON DEMAND IN KYIV братимуть участь наступні проекти:

1. “Кого ти більше любиш?” (прод. Наталія Лібет, реж. Тоня Ноябрьова)

2. “Ти космос” (прод. Анна Соболевська. реж. Павло Остріков)

3. “Вера” (прод. Дар’я Бассель, реж. Марина Степанська)

4. “Як там Катя?” (прод. Ольга Матат, реж. Христина Тинкевич)

5. “Я, Ніна” (прод. Олеся Корженевська)

6. “Рома” (прод. Вікторія Хоменко та Дар’я Бассель, реж. Ольга Журба)

7. “Крихка пам’ять” (прод. Олександра Братищенко, реж. Ігор Іванко)

8. “Смак свободи” (прод. Олена Моренцова-Шулик, реж. Олександр Березань)

9. “Мішень Антихриста” (прод. Віктор Калатай, реж. Олексій Єсаков)

10. “Expedition 49” (прод. Олексій Кобелєв, реж. Аліса Коваленко)

Освітній проект для українських кінематографістів EAVE ON DEMAND IN KYIV розрахований на продюсерів, які безпосередньо керують процесом творення і донесення проекту до цільового споживача. EAVE ON DEMAND ‒ це сесія від найкращої європейської освітньої програми EAVE. В Україні вона втілюється за підтримки Українського культурного фонду у співпраці з Українською кіноакадемією та в партнерстві з Одеським міжнародним кінофестивалем. Ця престижна програма з винятковою фаховою експертизою розробляється організацією EAVE і надається спеціально для різних країн не лише Європи, а й усього світу. За чотири дні воркшопу продюсери разом з експертами пройдуть майстер-класи, групові сесії та індивідуальні зустрічі з кіновиробниками. 

EAVE – провідна європейська організація з навчання, розвитку та нетворкінгу для продюсерів по всьому світу, заснована у 1988 році. Вона надає можливість професійного навчання та об’єднання продюсерів з різних регіонів з метою розвитку ділових стосунків для спільного виробництва проектів. Унікальна міжнародна мережа організації нараховує понад 2700 продюсерів та кіновиробників (дистриб’ютори, спонсори, торгові агенти тощо).

Українська кіноакадемія ‒ це об’єднання експертів та професіоналів у галузі кінематографу та кіноіндустрії. Академія об’єктивно оцінює досягнення українських кінематографістів у 20-ти номінаціях та вручає щорічні нагороди. Місія Української кіноакадемії, заснованої у 2017 році, полягає у всесторонній підтримці та розвитку українського національного кінематографу.

Одеський міжнародний кінофестиваль ‒ один з найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України ‒ місті Одеса. Був створений у 2010 році задля популяризації якісного інтелектуального кіно серед українських глядачів, а також з метою підтримки та розвитку українського кінематографа у країні та за кордоном. ОМКФ є найбільшим кінофестивалем в Україні та одним із найпопулярніших у Європі. За час існування фестиваль став провідним майданчиком для професіоналів кіноіндустрії з постійними секціями Film Industry Office та Кіноринок, що створює можливості для копродукцій та співпраці для міжнародних продюсерів, українських професіоналів, кінотеатрів, кіностудій, дистриб’юторів тощо. Окрім власне фестивалю в липні, ОМКФ також організовує Зимовий кіноринок та галузеві навчальні заходи.

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Український культурний фонд підтримує проекти через конкурсний відбір.