Колоритні пригоди на селі або що відомо про нову українську комедію «Шалена подорож»

У 2020 році планується прем’єра української комедії «Шалена подорож». Над стрічкою працює один із лідерів вітчизняної кіноіндустрії – компанія Star Media. 

За сюжетом нової картини, у колоритному селі Велика Мотика бухгалтер хоче як краще і таємно від голови громади усі бюджетні гроші позичає під високі проценти своєму приятелю. 

Однак,  виходить прикра накладка, в результаті якої грошей у сільській скарбниці не лишається. Щоб його афера не випливла на поверхню, а до села не могли потрапити аудитори, горе-інвестор разом з головою громади та місцевим ветеринаром закривають Велику Мотику на в’їзд та виїзд. Для цього винахідливі куми  оголошують карантин на місцевій страусиній фермі. Саме в цей момент у село потрапляють головні герої стрічки на своєму шляху до Італії. І єдиний шанс продовжити свій закордонний вояж – розплутати корупційно-страусині схеми місцевої влади в добу децентралізації. Також, від детективного таланту головних героїв залежить весілля першої красуні на селі, нервова система кухаря, кар’єра та особисте життя весільного музики, і ще багатьох інших колоритних провінціалів.

Проект фільму бере участь в 11-му конкурсі кінопроектів Державного агентства з питань кіно, а його зйомки плануються на осінь. Саме тоді на екрани виходить комедійний серіал «Подорожники», у поціновувачів якого будуть додаткові стимули чекати на прем’єру «Шаленої подорожі». 

Пропонуємо вашій увазі цікаві факти про «Шалену подорож»:

Соліст групи «Тік» Віктор Бронюк зіграє у фільмі весільного музиканта Володьку, що ледь не зірвав весілля, через те, що на нього спокусилася сама наречена. Після цього йому з баяном на спині доведеться бігти через усе поле від розлюченого нареченого, натовпу гостей з вилами й лопатами. Окрім того, музикант виконає у стрічці власні хіти і нові пісні.

Ключові ролі в картині зіграють одразу двоє лауреатів премії Української кіноакадемії «Золота Дзиґа». Ірма Вітовська, відзначена заповітною статуеткою за роль у картині «Брама», і Вячеслав Довженко, увінчаний цією ж нагородою за один із найпопулярніших вітчизняних фільмів останніх років «Кіборги», постануть у «Шаленій подорожі» в найнесподіваніших для себе амплуа.

Разом із ними в комедії зіграють Олеся Жураківська, Олександр Рудинський, італійський актор Алессандро Демченко. Найближчим часом до цього творчого тандему приєднається ще одна яскрава зірка вітчизняних екранів.

«Шалена подорож» орієнтується на кращі зразки французьких ситуативних комедій з колоритним забарвленням  українського гумору. А від фантасмагоричних реалій, стильного музичного супроводу,  спецефектів щодо дресированих страусів та детективних колізій з вплетенням вестерну – екран тріщатиме по швах. При цьому фільм не ідеалізуватиме життя ані  в селі, ані в країні в цілому, проте покаже його дотепні недоліки. 

Сценарій до комедії написала відома українська письменниця Ірен Роздобудько. Вона – автор 35 романів, створила сценарії до цілої низки телехітів («Родинні зв’язки», «Тінь кохання», «Два полюси любові», «Жереб долі» та інші), виступила автором сценарію до «Поводиря» Олеся Саніна (зібрав у кінотеатрах 360 тис. глядачів, ставши однією з наймасштабніших кінопрем’єр України останніх років).