З 24-25 серпня у Львові – TERRARIUM. Інтенсив

З 24-25 серпня до кінця жовтня у Львові відбуватиметься TERRARIUM. Інтенсив – найбільша сценарна майстерня в Україні, розроблена для авторів, які хочуть навчитися перетворювати історії у повноцінні кіносценарії.

Програма курсу TERRARIUM. Інтенсив складається з десяти модулів і базується на теоретичних та практичних заняттях (співвідношення теорії і практики – 30/70). Сімнадцять учасників, яких буде відібрано на конкурсній основі, поетапно освоюватимуть практичні навички розробки сценаріїв.

Щовихідних учасники слухатимуть лекції провідних діячів українського кінематографа, а на практичних заняттях обговорюватимуть з лекторами можливості поліпшення свого сценарію та шляхи опрацювання ідеї.

Наприкінці курсу проводитиметься пітчинг сценаріїв, за результатами якого буде відібрано найкращу роботу, що увійде в альманах Тераріуму. Окрім того, в програму входять читки сценаріїв з театральним режисером та акторами. 

Курс розраховано на авторів, які хочуть написати сценарій короткого чи повного метру, виробити власну технологію роботи над текстом та отримати практичні навички, що з цим робити далі – як презентувати свою ідею, готувати заявку, шукати можливості виробництва тощо.

Курс викладатимуть успішні українські режисери, сценаристи, актори, кінокритики та мистецтвознавці, зокрема, Дмитро Сухолиткий-Собчук, Марина Степанська, Катерина Горностай, Дарія Бадьйор, Євгеній Стасіневич, Максим Курочкін, Наталя Ворожбит, Римма Зюбіна та інші.

Місце проведення навчання: місто Львів, вул. Заводська, 31, Студія 5 Floor 

Кінцевий термін подачі заявок: 11 серпня 2019 року.

Вартість навчання складає 5100 грн. За результатами конкурсу буде відібрано 7 найкращих анкет, власники яких отримають стипендію, що покриває 100% вартості навчання. Кількість місць обмежена.

Реєстраційна форма: http://bit.ly/Terrarium-Lviv

Повна програма проекту: http://www.terrarium.com.ua/#rec116314741

Сайт проекту: http://www.terrarium.com.ua

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/632431660587447/

Контакти:

Ірина Ковальчук, координаторка проекту TERRARIUM. Інтенсив у Львові – +380 (93) 641 51 41

Віктор Петров, менеджер з комунікацій проекту TERRARIUM. Інтенсив у Львові – +380 (97) 777 13 15

Проект організовано платформою “Terrarium”, ГО “Кінозона” спільно з ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”, Radar Films, за підтримки Українського Культурного Фонду та Державного агентства України з питань кіно.