Кліп Алана Бадоєва для Onuka номінований на міжнародну кінопремію Social World Film Festival

Соціальне відео Алана Бадоєва для Onuka на пісню Strum номіноване на міжнародну кінопремію Social World Film Festival, єдиний кінематографічний конкурс в світі, який цілком присвячений соціальному кіно в усіх його інтерпретаціях. Шестихвилинна відеоновелла, знята в жанрі поетичного реалізму, буде представлена ​​в межах кінофестивалю в Сорренто вже наступного тижня.

Прем’єра першої спільної роботи Алана Бадоєва і Onuka відбулася у вересні минулого року в межах соціальної ініціативи музикантів і громадської організації «Україна без сміття» – ECOSTRUM. Вона присвячена болючій проблемі ставлення українців до побутового сміття.

Зйомки проходили у 25 кілометрах від Києва – в Підгірцях, де знаходиться головне звалище побутових відходів столиці, яке за десятиліття існування виросло до розмірів 27-поверхового будинку. Незважаючи на те, що незабаром звалище закриють, в Україні таких «полігонів смерті» налічується понад 40 тисяч.

Оператором конкурсного відео виступив Микита Кузьменко, художником-постановником – Олена Гаджилова, а стилістом – Соня Солтес.

JetSetter.ua