Розпочався другий знімальний блок спортивної драми «Пульс» про українську паралімпійську чемпіонку Оксану Ботурчук

Сюжет фільму заснований на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року, п’ятикратної срібної та бронзової призерки літніх Паралімпійських ігор 2008, 2012 і 2016 років — Оксани Ботурчук. У широкий український прокат стрічка виробництва компанії Kinorob вийде 30 січня 2020 року.

«Ми дуже чекали початку зйомок другого блоку. На відміну від першого, павільйонного, тут зйомки значною мірою відбуватимуться на натурі. Минулого тижня був перший знімальний день, де ми працювали над динамічною сценою забігу на стадіоні. Попри страшну спеку, це було неймовірно, команда та актори викладались по повній! І я вважаю, чудово, що ми робимо це влітку, у нас є можливість передати реальну атмосферу, що панує на стадіонах під палючим сонцем, саме таким є спорт. Попереду дуже багато цікавого»,

розповідає режисер-постановник «Пульсу» Сергій Чеботаренко.

До зйомок у другому блоці долучилася відома українська акторка й телеведуча Лілія Ребрик. Вона зіграє першу тренерку Оксани Ботурчук — Ірину.

«Перший день у новому фільмі — це завжди нові емоції та хвилювання, незважаючи на кількість проектів, які вже за плечима. Будь-який успіх — це минулий час, і ти все починаєш із нуля. Починаєш вигадувати, думати, як твій персонаж ходить, говорить, чим він живе. Тим паче, що сценарний матеріал просто шикарний! Я коли читала, клубок до горла підступав, — ділиться Лілія Ребрик. — Мені дуже приємно, що ми починаємо говорити вголос про наших героїв. Я впевнена, що Оксана — це та людина, яка може надихнути і змотивувати багато людей, що стоять на роздоріжжі й не знають, як далі жити. Інколи в житті щось має трапитись — або думка, або людина, або кіно — щось, що допомагає рухатись далі. Що дає змогу зрозуміти, вихід є — його просто треба побачити. Саме такою є історія Оксани».

Про що кіно: Це історія юної української легкоатлетки, яка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте дівчина не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

У другому блоці на команду чекає багато спортивних епізодів — змагань і тренувань Оксани. Нагадаємо, роль Оксани Ботурчук виконує молода українська акторка Наталія Бабенко:

«На цей день ми чекали майже три місяці, дуже один за одним скучили! Впевнена, другий блок буде неймовірно цікавим, активним, життєрадісним, але водночас дуже складним. Бо багато тренувань, багато акторів у кадрі, масовка. 

Я активно готувалася до цих сцен, два з половиною місяці мала посилені тренування 5–6 разів на тиждень. Втомилась, але втягнулась! Тепер не уявляю своє життя без цього».

Зйомки другого блоку триватимуть до середини липня. Початок третього, фінального знімального блоку, заплановано на вересень. Прем’єра стрічки відбудеться 30 січня 2020 року, а до того часу команда готує низку допрем’єрних активностей та багато цікавого контенту для майбутніх глядачів.