Режисер Тарас Дронь змінює традиції в сучасному українському кіно

Зйомки повнометражного фільму режисера Тараса Дроня – «Із зав’язаними очима» у розпалі і розпочалися без биття тарілки! Творча група стрічки вирішила змінити застарілу традицію і посадити дерево у кінці зйомок.

«Традиції бити тарілку не існує ніде в кіносвіті, крім країн пострадянського простору. Ми вирішили, замість того, щоб руйнувати, дати життя. І в нас на це є хороша ідея посадити яблуню. І хай вона принесе багато плодів, як і наша стрічка»,

коментує рішення команди продюсер фільму Валерія Сочивець.

Авторами сценарію стрічки стали українець Тарас Дронь та поляк Якуб Пирсак. Фільм створюється компаніями «Сучасне Українське Кіно» та «Garnet International Media Group» за фінансової підтримки Міністерства культури  України, Львівської кіно комісії та Львівської обласної державної адміністрації.

Події фільму відбуваються після закінчення війни на сході України, коли суспільство намагається повернутись до звичайного життя. Головна героїня Юля переживає травму, пов’язану з втратою хлопця, але її оточення вважає,  що вона повинна жити в нескінченній жалобі. Дівчина намагається почати нове життя. В цей час з’ясовується, що її хлопець живий і потребує грошей на операцію. На пошук коштів залишається одна ніч – яке рішення прийме Юля?

Творці фільму:

Режисер — Тарас Дронь.

Оператор-постановник — Олександр Поздняков.

Звукорежисер — Сергій Степанський.

Художник-постановник — Марія Шуб.

Продюсери — Валерія Сочивець, Андрій Єрмак.

Виконавчий продюсер — Ельміра Асадова.

В головних ролях фільму такі актори як Маріна Кошкіна, Олег Шульга, Лариса Руснак.

Наразі зйомки кінострічки проходять у Києві. З 26 березня – у Львові.   

Слідкуйте за новинами про фільм “Із зав’язаними очима” у Facebook.