«Стрімголов» нагороджений двома призами румунського міжнародного кінофестивалю

 

П’ятий «Ceau, Cinema! Festival de Buzunar» проходив з 19 по 22 липня у румунському місті Тімішоара.

Дебютна стрічка Марини Степанської «Стрімголов», створена за підтримки Держкіно України, отримала дві нагороди фестивалю: Приз глядацьких симпатій і Приз за найкращий дебют.
Грошова складова Призу глядацьких симпатій становить 500 євро. Цю нагороду «Стрімголов» розділив з фільмом «Comic Sans» хорватського режисера Невіо Марасовича. Приз за найкращий дебют приніс українській картині 1000 євро.
Для психологічної драми «Стрімголов» це вже другий приз глядацьких симпатій. Раніше стрічка отримала таку нагороду на фестивалі Premiers Plans d’Angers у Франції.
Нагадуємо, що «Стрімголов» брав участь у головній конкурсній програмі 52-го кінофестивалю у Карлових Варах (Чехія), національній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, основному конкурсі кінофестивалю у Стокгольмі та інших.
Виконавиця головної ролі Даша Плахтій отримала приз за найкращу жіночу роль на Міжнародному фестивалі авторського кіно в Марокко, а пізніше стала володаркою «Золотої Дзиґи» у цій номінації.

«Вітаю творчу групу і особисто Марину Степанську з тим, що фестивальне життя її фільму продовжується, а список нагород поповнюється. Впевнений, це не остання міжнародна нагорода «Стрімголов»»,

– зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.