Розпочинається виробництво документального «фільму-портрету» про Давида Черкаського

 

11 липня Державне агентство України з питань кіно уклало з кіностудією «Кінематографіст» контракт про надання кінопроекту «Давид – свято довжиною в життя» державної фінансової підтримки розміром 3 млн 704 тис. 836 грн, що і складає загальну вартість виробництва фільму.

Кінопроект режисера та автора сценарію Сергія Волкова «Давид – свято довжиною в життя» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Це документальний фільм з елементами анімації про творчий шлях видатного режисера-мультиплікатора Давида Черкаського, на роботах якого виросло декілька поколінь глядачів. Продюсером стрічки є Світлана Степаненко.
«Фільм-портрет» про Давида Черкаського розповість про яскраву людину, яка все життя ділиться своєю радістю з навколишнім світом. Художнім керівником картини є близький друг і незмінний співавтор Давида Яновича художник Радна Сахалтуєв: їх творчому тандему вже понад п’ятдесят років. На фільмом працюватимуть також композитор Володимир Бистряков та відомі актори Віктор Андрієнко, Валерій Чигляєв та інші.

Завершення фільму заплановано на липень 2019 року.