Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголошує програму та локації.

 

47-й кінофестиваль триватиме із 27 травня по 3 червня 2018 року.

23 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft Kiev (вул. Еспланадна, 17) відбудеться прес-конференція, присвячена оголошенню програми оновленого КМКФ «Молодість».
Будуть названі фільм-відкриття фестивалю, стрічки, що потрапили до основного конкурсу дебютних повнометражних фільмів, локації та концепція фестивалю, оновлений дизайн і спеціальні покази.
Уперше за свою історію ключові фестивальні події відбудуться просто неба. Під час конференції ви дізнаєтесь, що саме заплановано у середмісті Києва.
Протягом фестивального тижня в рамках «Молодості» учасники побачать понад 200 фільмів та зможуть взяти участь у насиченій програмі індустріальної секції — майстер-класи та лекції для фахівців української кіноіндустрії.
Партнером 47-го фестивалю виступить Міжнародний Комітет Червоного Хреста. В рамках співпраці буде організовано спеціальний показ фільму та майстер-клас із гуманітарних аспектів у висвітленні збройного конфлікту в кіно.
Вперше покажемо фестивальні афіші та дизайн 47-го кінофестивалю «Молодість», створений студентами Kyiv Academy of Media Arts.
Також будуть оголошені умови цьогорічного конкурсу Shoot & Play.
Спікери конференції:
— Андрій Халпахчі, генеральний директор фестивалю «Молодість»;
— Ігор Шестопалов, програмний директор кінофестивалю;
— Пилип Іллєнко, голова Державного агентства з питань кіно України;
Міладін Богетіч, прес-секретар Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні;
— Віктор Мазур, меценат фестивалю.