Український проект «Стоп-Земля» відібрано до кіномайстерні фестивалю «GoEast» у Німеччині


 

Кінопроект «Стоп-Земля», повнометражний ігровий дебют Катерини Горностай, буде представлений на лабораторії Міжнародного кінофестивалю GoEast (Німеччина).

Український проект, разом з іншими 30-ма, відібрали до East-West Talent Lab — освітньої платформи для молодих кінематографістів з Німеччини та Центральної і Східної Європи.
Усього на участь в лабораторії надійшло 110 заявок із 25-ти країн. Відібрані учасники отримають майстер-класи із презентацій проектів, візьмуть участь у панельних дискусіях щодо пошуку фінансування фільмів та можливостей дистрибуції.
East-West Talent Lab пройде цьогоріч з 19-го по 24-те квітня. Найкращий кінопроект за результатами пітчингу у рамках цієї події отримає 3500 євро на виробництво.
«Стоп-Земля» є спільним проектом двох українських продюсерських компаній. Зараз українські продюсери Віталій Шереметьєв, Наталія ЛібетЕссе Продакшн Хаус»), Геннадій Кофман, Ольга БесхмельніцинаМагіка-фільм») та Вікторія Хоменко шукають фінансування європейських копродюсерів, сейлз-агентів, дистрибуторів та фестивалів для цього фільму.
Уперше майбутній фільм презентували під час індустріальних заходів на Одеському міжнародному кінофестивалі у липні цього року. В Одесі проект «Стоп-Земля» назвали одним із найкращих серед 11 учасників пітчингу індустріальної секції фестивалю та відзначили призом.
Також дебютний повнометражний проект Катерини Горностай отримав дві нагороди на копродукційному ринку Connecting Cottbus у Німеччині: Best Pitch та Producer’s Network Award.
«Стоп-Земля» розповідає про перший чуттєвий досвід підлітків. Це історія 16-річної дівчини Маші та її друзів у найтривожніші для них моменти дорослішання. Сценарій фільму написала сама режисерка Катерина Горностай. «Стоп-Земля» — це авторський фільм для широкої глядацької аудиторії підлітків і дорослих, які прагнуть їх зрозуміти.
Зйомки картини розпочнуться у січні 2019-го року в Україні. Кінотеатральний реліз запланований на 2020-ий рік.