«11 Дітей з Моршина» оголошують всеукраїнський кастинг


 

Якщо тобі від 6 до 15 років! Якщо ти любиш кіно і бачиш себе зіркою екрану! Тоді ця пропозиція для тебе!

Знімальна команда авантюрної комедії «11 дітей з Моршина» від продюсера «DZIDZIO Контрабас» Сергія Лавренюка оголошує всеукраїнський кастинг, що пройде у два етапи, і запрошує спробувати себе у ролі одного з героїв.
Щоб взяти участь у головному кастингу країни тобі не потрібно бути професійним актором і мати за плечима участь у зйомках, достатньо самому або твоїм батькам зробити наступне:

  1. Розмістити у соцмережах (інстаграм чи фейсбук) твоє фото, яке максимально асоціюється з Моршином.
  2. Поставити обов’язковий хештег #11ДітейЗМоршина під розміщеним фото.
  3. Відправити фото, розміщене у соцмережі, на пошту m11kids.casting@gmail.com, вказавши контактні данні.

Якщо ти пройдеш відбір кастинг-директора (I етап відбору), ми запросимо тебе на основні відбори (II етап відбору), які відбудуться 21 квітня (Київ) і 28 квітня (Львів).
Найшаленіший та найяскравіший кастинг у Києві пройде за участю режисера фільму Аркадія Непиталюка, знімальної команди та українських зірок. Вся феєрія світла, жартів, сюрпризів та позитивних емоцій відбудеться у Lavina Mall.

Запали весну! Отримай шанс стати одним з героїв авантюрної комедії «11 дітей з Моршина»!

«Сьогодні ми презентуємо наш перший максимально авантюрний постер, в якому є все, що ви зможете побачити у фільмі. Ну а той, хто вгадає одного з головних героїв, той молодець»,

– Сергій Лавренюк, продюсер.
Про фільм:
Немає нічого неможливого для тих, чиє життя тільки починається! Ватага дітлахів з українського курортного містечка вирішила погратися в дорослі ігри та організувати аферу століття. На що здатні 11 дітей з Моршина – можна лише здогадуватися.
Про продюсера:
Сергій Лавренюк, компанія Solar Media Entertainment – продюсер, як локальних успішних комедій: народний «DZIDZIO Контрабас», реж. Олег Борщевський, (збори склали 22,5 мільйони грн. та 311 000 глядачів), молодіжна «#SelfieParty», реж. Любомир Левицький; так і ко-продукційних фестивальних артхаусних картин: «Лагідна», реж. Сергій Лозниця, «Коли падають дерева», реж. Марися Нікітюк, «Жінка на війні», реж. Бенедикт Ерлінгсон.
Про режисера:
Аркадій Непиталюк – режисер, який у 2016 році дебютував одразу двома ігровими фільмами, поставивши на власних сценаріях короткометражку «Кров’янка» та повнометражну комедію «Припутні».
«Припутні» отримали диплом 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю та 11 номінацій у кінопремії «Золота дзиґа», 2018.
«Кров’янка» – переможець Національного конкурсу 46-го кінофестивалю «Молодість» та української національної кінопремії «Золота дзиґа» у 2017 році.
Сторінка фільму в FB: fb.me/Morshyns11
Сторінка фільму в Instagram: @Morshyns11
УВАГА!
Участь в II етапі кастингу можуть брати діти та молодь віком від 6 до 15 років за обов’язкової письмової згоди обох батьків (їх опікунів /піклувальників).
Розміщенням свого фото з хештегом #11ДітейЗМоршина, всі претенденти на участь у фільмі та їх законні представники, підтверджують свою згоду на використання зображення претендента та надають дозвіл виробнику фільму на збір, обробку, зберігання (включення до баз даних) і використання персональних та біографічних даних претендентів для цілей пов’язаних з підготовкою, виробництвом та популяризацією фільму.