Триває прийом творчих робіт на конкурс сценаріїв та сценарних ідей «СВОЄ КІНО-2»


 

Мрієте про своє кіно? Маєте ідеї гідні екранізації?
Другий Конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО-2» шукає сценарні заявки до надихаючих короткометражних фільмів про історії успіху !
Переможці отримають авторську винагороду у розмірі 10 000 гривень, а головне – можливість екранізації свого сценарію.

До участі у Конкурсі запрошуються всі охочі, не залежно від фаху та досвіду. Головне – цікава життєстверджуюча кінематографічна ідея та відповідність Регламенту Конкурсу.

Дедлайн подачі конкурсних робіт – 25 березня 2018 року (включно)

Умови участі та детальна інформація про конкурс на сайті www.kinoua.org
На Конкурс приймаються сценарії до короткометражних ігрових фільмів тривалістю близько 3-ох хвилин.
Історія, подана у сценарії, має бути зрозумілою та цікавою для широкої глядацької аудиторії, драматургійно завершеною, життєствердною, мотивувати до дії, надихати.
Фіналісти I туру Конкурсу отримають дипломи фіналістів Конкурсу.
Переможці ІІ туру – Переможці Конкурсу, автори 10 сценаріїв-переможців – отримають від організаторів Конкурсу авторську винагороду за сценарії розміром 10 000 гривень.
За сценаріями-переможцями Конкурсу планують зняти фільми, що увійдуть в добірку проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!», для подальшої демонстрації на широких екранах кінотеатрів країни.
За результатами першого конкурсу сценаріїв «СВОЄ КІНО» (2016-2017рр) – було обрано 20 найкращих сценаріїв проекту і з квітня 2017 року розпочався підготовчий та знімальний процес фільмів добірки проекту «Дивись українське – твори своє майбутнє!». Вже відзнято 14 фільмів першого сезону, а з 7 грудня 2017 року у ротацію українських кінотеатрів було запущено перших 6-ть фільмів Проекту