Фіналісти конкурсу «CIVIL PITCH: фільми громадської активності»

 

Від історій про порятунок унікального архітектурного Києва
до історій про біженців та біженок і життя після АТО.
17 учасників було відібрано до наступного етапу конкурсу.

У фіналі «CIVIL PITCH: фільми громадської активності» автори та авторки кращих проектів короткометражних фільмів отримають нагороди, призовий фонд яких 22 000 доларів США. Кошти на створення цих фільмів надасть Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.
Ми отримали близько 90 заявок з усієї України. І наше експертне журі відібрало БО «Фонд милосердя та здоров’я», громадське об’єднання «Кримська солідарність», проект «Без Кордонів», БО «ВБО “Легалайф-Україна”», «КиївПрайд», ГО «Центр інформації про права людини», Рух #savekyivmodernism. А також громадську активістку та журналістку Маргариту Тулуп, режисерів Максима Руденка, Дмитра Лавріненка, Юрія Юдіна, Дмитра Тяжлова, Олексія Радинського й режисерок Юлію Кочетову-Набожняк, Таїсію Кутузову, Юлію Галету і Єву Джишиашвілі.
Протягом березня всі фіналісти пройдуть два тренінги й презентуватимуть проекти майбутніх фільмів на пітчингу, який відбудеться під час фестивалю Docudays UA. А також зустрінуться зі знаними професіоналами європейської кіноіндустрії та отримають консультації щодо своїх проектів.
«CIVIL PITCH: фільми громадської активності» започатковано, щоб об’єднати активістів громадського сектора та документалістів для створення фільмів, спрямованих на зміни в суспільстві.
Співорганізатори «CIVIL PITCH: фільми громадської активності»: Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні, Goethe-Institut в Україні, Docudays UA.
Партнер «CIVIL PITCH: фільми громадської активності»: Києво-Могилянська бізнес-школа.