Головні ролі у фільмі про Голодомор в Україні зіграють британські зірки Джеймс Нортон та Ванесса Кірбі


 

Головні ролі у стрічці польської режисерки Аґнешки Голланд «Гарет Джонс» – про західного журналіста, який першим висвітлив події Голодомору 1932-1933 років в Украні – виконають британські актори Джеймс Нортон та Ванесса Кірбі.

Джеймс Нортон виконає роль Гарета Джонса, Ванеса Кірбі гратиме роль репортерки New York Times Ади Брукс, з якою виконавець ролі Джонса зустрінеться у Росії.
Джеймс Нортон став відомим після ролі Андрія Болконського у міні-серіалі BBC «Війна і мир» та Алекса Ґодмана в американсько-британському серіалі «МакМафія». Ванесса Кірбі грала принцесу Марґарет у нетфліксівському серіалі «Корона» про історію британської королівської сім’ї середини XX століття.

Фільм «Гарет Джонс» – історія відомого британського журналіста-дослідника, який, попри смертельну небезпеку, вирушив до Радянської України, щоб викрити та донести до світової спільноти всю правду про трагедію українського народу – Голодомор. Його викриття згодом стали підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.