Фільм про війну в Україні The Distant Barking of Dogs здобув кінофестивалю

 

Документальний фільм про Україну The Distant Barking of Dogs («Віддалений гавкіт собак») здобув нагороду на кінофестивалі у Ґетеборзі (Швеція).

Як повідомляє Азад Сафаров, який був асистентом режисера, фільм отримав The Dragon Award for Best Nordic Dox – премію за найкращий скандинавський документальний фільм.

Події у фільмі розгортаються на сході України поблизу лінії фронту. У центрі сюжету – життя 10-річного хлопчика Олега, який живе зі своєю бабусею у Гнутовому на Донеччині. Після початку воєнних дій на Донбасі вони залишаються в селі і спостерігають за тим, як виїжджають інші. Через цю історію у фільмі показано, що для дитини значить виростати у зоні війни.

Режисером фільму The Distant Barking of Dogs («Віддалений гавкіт собак») спільного виробництва Данії, Швеції і Фінляндії є Саймон Леренґ Вілмонт.

Ґетеборзький кінофестиваль нині є найбільшим в Скандинавії. Щороку тут протягом десяти днів у січні-лютому показують приблизно 450 фільмів з шістдесяти країн. Емблемою фестивалю є червоний дракон.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року документальний фільм The Distant Barking of Dogs про хлопчика Олега, який росте на Донбасі під час бойових дій, здобув перемогу на фестивалі документальних фільмів IDFA у Амстердамі (Нідерланди).

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=6dsnRsybtXM[/embedyt]

 

detector.media