Розенко анонсував прем’єру фільму про Симона Петлюру цього року

 

В Україні у 2018 році, крім прем’єри фільму «Крути 1918», очікується ще один патріотичний фільм – про Симона Петлюру.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час урочистостей, що відбулися біля Меморіалу пам’яті Героїв Крут на Чернігівщині.
Художній фільм називатиметься «Таємний щоденник Симона Петлюри».

«Сьогодні ми не лише формально говоримо про те, що ми всі в Україні будемо проводити такі заходи. Пам’ять Героїв Крут ми хочемо увічнити в історії не лише через монументи. Ми з нетерпінням чекаємо в цьому році на прем’єру художнього фільму про Героїв Крут. Я переконаний, що цей фільм стане в один ряд із такими фільмами, як “Кіборги”, який зібрав величезну аудиторію в цілому по Україні. Я переконаний, що він буде перекладений іноземними мовами та показаний по всьому світу.
В цьому році ми очікуємо і прем’єру художнього фільму про Симона Петлюру – “Таємний щоденник Симона Петлюри”. Це означає, що держава особливо звертає увагу на розвиток військово-патріотичного виховання в Україні. І так буде й надалі»,

– запевнив Павло Розенко.
Він наголосив, що юнаки, які 1918 року загинули біля станції Крути, подали приклад кожному – політикам, воїнам, волонтерам, нинішньому поколінню молоді. Розенко також зазначив, що нинішня молодь у складі Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Національної поліції належним чином захищає Україну від російських агресорів, і подякував їй за службу від імені українського народу.

Нагадаємо, у липні 2017 року стало відомо, що на студії імені Довженка знімають фільм «Таємний щоденник Симона Петлюри», що фінансується Конгресивним комітетом Америки та Україною. Стрічка охоплює останні роки життя Петлюри в еміграції, а прийом написання щоденника переносить глядачів із Парижа в Україну, до подій та дійових осіб того короткого періоду УНР, коли Україна здобула, та не змогла втримати незалежність.

detector.media