Фільм «Десять секунд» члена Української кіноакадемії Юлії Гонтарук буде розміщено у відкритому доступі

 

Рівно три роки тому, 24-го січня 2015 року, мирне місто Маріуполь зазнало масового обстрілу з боку проросійських бойовиків. Обстріл вівся з систем залпового вогню «ГРАД». Було зруйновано мирний квартал, будинки, школу, дитячий садок. Загинула 31 людина, 117 було поранено. Про те, як у повсякденне життя мешканців міста вторглась війна, розповідає стрічка Юлії Гонтарук.

«Це історія про наше місто Маріуполь, про нашу спільну трагедію, яка все змінила три роки тому в день обстрілу мікрорайону Східний. Історія про простих, живих людей, про справжні почуття, переживання і про те, що життя набагато сильніше смерті. Сьогодні, в третю річницю цієї страшної трагедії, ми хочемо віддати наш фільм людям,»

– говорить режисер Юлія Гонтарук.

«Десять секунд» — це повнометражна робота виробництва BABYLON’13. У 2017 році стрічка номінувалися на Першу Національну кінопремію «Золота Дзиґа» у категорії «Найкращий документальний фільм». Картина також отримала премію імені Андрія Матросова (Міжнародний кінофестиваль про права людини Docudays UA), премію Національної спілки кінематографістів України (2017), перемогу у номінації «Найкращий документальний фільм» на Rivne International Film Festival «Dream City», KanivFest та фестивалі «КіТи» (2016).

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=i4iHddr7tW4[/embedyt]