ICTV запускає сучасну версію комедійного серіалу «Леся + Рома»

Канал ICTV розпочинає роботу над запуском сучасної версії комедійного серіалу «Леся + Рома» і оголошує всеукраїнський кастинг на головні ролі

Спробувати свої сили можуть чоловіки та жінки віком від 27 до 37 років, з акторським досвідом та без нього, йдеться в повідомленні.
На глядачів чекає повністю оновлений серіал під назвою «Леся + Рома. Наш час». Продюсери обіцяють захоплюючий перезапуск проекту, який відповідатиме трендам сьогодення. Леся і Рома стануть героями нашого часу та шукатимуть рецепт сімейного щастя в реаліях сучасного світу.
Нагадаємо, «Леся + Рома» – перший україномовний комедійний серіал, який вийшов в ефір ICTV у січні 2005. Загалом було знято шість сезонів. Головні ролі зіграли актори Ірма Вітовська та Дмитро Лалєнков. Сюжет серіалу – життя сімейної пари, яка намагається розібратися з проблемами, що виникають ледь не на кожному кроці. Ревнощі та непорозуміння, пошук компромісів та звичайні сімейні радощі – все це Леся та Рома переживають весело та з гумором. Серіал неодноразово називали «життєвою енциклопедією в анекдотах».
Для участі в кастингу потрібно заповнити анкету на сайті каналу ICTV.
Detector.media