KyivMusicFilm та CXEMA презентують: Коли я думаю про Німеччину вночі


KyivMusicFilm і Схема продовжують серію кінопоказів про альтернативну нічну культуру. Цього разу покажемо новий документальний фільм Ромуальда Кармакара «Коли я думаю про Німеччину вночі». П’ять героїв стрічки — Рікардо Вільялобос, Роман Флюгель, Sonja Moonear, Ata та Move D. Усіх їх зараз називають піонерами німецького техно.
Саме музиканти й діджеї розповідають глядачеві про розвиток електронної музики та нічного життя в Німеччині протягом останніх 25 років. Оператор фільму, Франк Грібе, знімав зокрема «Біжи, Лола, біжи» та «Хмарний атлас». У першій сцені фільму його камера сфокусована на музичному обладнанні: клавіатури, дроти, підсилювачі, консолі, контролери — це мешканці студії Рікардо Вільялобоса. У такому звичному для себе середовищі кожен з героїв отримав часу вдосталь, аби поговорити про те, що привабило їх у техно та як клубна сцена стала справжнім тягарем 90-х.
31 січня, 21:00
Кінотеатр «Україна»
Фільм демонструється з українськими та англійськими субтитрами.
Квитки: goo.gl/myctUP
Подія: facebook.com/events/150163878977327/
Світова прем’єра фільму відбулася на Berlin International Film Festival, Panorama, 2017
Міжнародна прем’єра: CPH:DOX 2017Більше про фільм:
https://www.romuald-karmakar.de/archive/film/denk-ich-an-deutschland-in-der-nacht
https://www.berlinale.de/en/archiv/jahresarchive/2017/02_programm_2017/02_Filmdatenblatt_2017_201712024.php?openedFromSearch=true#tab=filmStills