Дитина Бріджит Джонс | Рецензія

Бріджит Джонс на роздоріжжі

На початку нульових для юних дівчат та неюних жінок існувала відрада у вигляді «Щоденників Бріджит Джонс», які були переглянуті та затерті до дірок. All by myself, відро морозива та зручна піжама — кнопка пуск, і вечір в компанії кумедної товстунки в смішних одежинах забезпечений.

Аж ось у 2016 Шарон Магуайр вирішує повернути нас у минуле, дістати із запилених антресолей старого доброго персонажа та помістити його у ситуацію «а що ж сталося далі». А далі Бріджит, яку зіпсували численні пластичні операції Рене Зелвегер, 43, ні чоловіка, ні дітей, але ж так хочеться. А коли хочеться, тоді і можеться.

Бріджит разом із колегою з телевізійної служби новин, де героїня працює продюсером, вирушає на музичний фестиваль. Там жіночки піддаються напору бурхливої молодості та приймають будь-яку випадковість. Так, Бріджит вирішує, що провести ніч із першим ліпшим красунчиком (слава тобі господи, свого віку), буде непоганим рішенням. Але вже через кілька днів вона буде так само палко обійматися зі своїм колишнім коханцем містером Дарсі. І наче нічого кримінального, проте тест на вагітність однозначно твердить: «Вагітна». Тільки від кого?

Крізь безліч конфузних та незграбних ситуацій, характерних для добре нами знаної екс-пампушки, вона, звісно, з’ясує, хто з цих двох має законне право вчити майбутнього малюка кататись на велосипеді. Та перед жінкою постає інше питання — вибір, з ким залишитися, з ким пов’язати своє життя, адже обидва чоловіки, як дуже скоро виявляється, без тями її кохають.

«Дитина Бріджит Джонс» могла би бути вдалим продовженням добре знайомої історії життя комічної одиначки, яка звикла святкувати свій день народження на самоті, бо компанію їй ладен скласти тільки келих вина. Але робота Шарон Магуайр вийшла надто затягнутою із зайвими сценами з натяками на Pussy Riot та темами жіночого рівноправ’я, чого стрічка стосувалася в останню чергу. Адже Бріджит не з того десятку, хто ладен жити самостійно, не відчуваючи потребу в іншій людині. Для неї це така сама необхідність, як повітря, тому чоловік у неї повинен бути обов’язково. А от вже хто з них, красунчик мільярдер чи похмурий містер Дарсі, глядач дізнається десь через дві години після початку.