0

03.10

14:30

Cineaster

Урок магії | Офіційний український трейлер / 2017 | UA

Фільм розповідає про пригоди чотирьох дотепних друзів-школярів, кожен з яких має свій талант. Лада — знавець математики, Аліса — винахідник, Міша — біолог, а Славко - каратист. Друзі охоче приходять на допомогу тим, хто потребує та підтримують дітей у дитячому будинку.

Одного разу, намагаючись провести для малюків так званий «урок магії», щоби діти не лякались різних забобонів, школярі самі несподівано потрапляють у дивну пригоду. На їхньому шляху стає справжня відьма, чаклуни та гобліни, що полюють на стародавній амулет — кришталеве око.

Темні сили розділяють друзів: Славко та Міша потрапляють до пастки гоблінів-розбійників, Аліса опиняється у казковому лісі, а Ладу відьма захопила у полон та муштрує у власному замку. На щастя, загадковий агент, завантажив у гаджети друзів таємну зброю, вона стане при нагоді у слушний момент та допоможе зрозуміти, що справжній скарб та сила -
це їхня дружба та командна гра. Навіть дочка відьми схоче з ними товаришувати!

Саме про це друзі й розповідатимуть малюкам на «уроці магії» в фіналі, а кришталеве око залишиться агентові, в нього свої плани на майбутнє...Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: