1

15.01.2014

22:57

Cineaster

Гра престолів - 4 сезон / Український трейлер / Game of Thrones 4

Пропонуємо вашій увазі перший офіційний трейлер 4 сезону серіалу «Гра Престолів». Нагадую, що прем'єрна серія нового сезону вийде в ефір 6 квітня 2014 року на каналі HBO.

Сюжет серіалу заснований на фентезійній сазі Джорджа Мартіна «Пісня льоду та полум'я»; кожному сезону відповідає одна книга гепталогії, з яких наразі написано п'ять книжок.

Події книг відбуваються на фоні політичних інтриг і, пізніше, громадянської війни в боротьбі за владу над вигаданим континентом Вестерос. Роберт Баратеон, король Семи Королівств, просить свого старого товариша Еддарда Старка стати його Рукою — головним радником. Еддард, підозрюючи, що його попередник на цій посаді був убитий, погоджується, щоб розслідувати обставини загибелі та захистити короля. У той же час родичі королеви, Ланністери, намагаються взяти Вестерос під свій повний контроль. Паралельно за морем останні нащадки королівської сім'ї Таргарієнів шукають союзників, здатних повернути їм трон Семи Королівств. Конфлікт між цими та іншими сім'ями, в тому числі Грейджоями, Таллі, Арренами та Тіреллами, призводить до війни. Між тим, на півночі, прокидається давнє зло. Серед війни і політичної плутанини, невелике братство, Нічна Варта, залишаються єдиними, хто стоїть між світом людей і мороком півночі.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей:

  • Svyatoslav Sidorenko

    30.03.2014 в 00:44

    #

    Варто зазначати, що це трейлер від uateam.tv/game-of-thrones