0

20.12.2016

15:49

Cineaster

Мультфільм «Викрадена принцеса» вийде у кінотеатрах 7 березня 2018 рокуПовнометражний анімаційний 3D-мультфільм «Викрадена принцеса» вийде в український прокат 7 березня 2018 року. Дату було оголошено на Зимовому кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю на презентації компанії Ukrainian Film Distribution, яка стане дистриб’ютором мультфільму.

«Викрадена принцеса» — пригодницький казковий повнометражний мультфільм для сімейної аудиторії виробництва українскьої студії Animagrad (FILM.UA Group). Ця дивовижна історія сталася за часів відважних лицарів, прекрасних принцес і темних чаклунів. За велінням долі мандрівний артист Руслан знайомиться з княжою донькою Людмилою. Попри різницю в суспільному становищі, вони закохуються один в одного. Однак їхнє щастя триває недовго. Підступний чаклун Чорномор викрадає Людмилу за допомогою магії. 

Яскрава 3D анімація, комічні персонажі й пригодницький драйв сподобаються малюкам, в той час як дорослі оцінять дотепні жарти й оригінальний саундтрек. 

Повнометражний 3D-анімаційний фільм «Викрадена принцеса» виробляється для українського та міжнародного ринку: вже зараз здійснено понад 20 попередніх продажів до таких країн, як Китай, Південна Корея, Франція, Німеччина, тощо. 

В Україні реліз призначено на 7 березня 2018 року, дистриб’ютором фільму стане компанія UFD. Незабаром, 22 грудня відбудеться український реліз першого тизеру мультфільму.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: