0

21.11.2016

15:55

Cineaster

Розпочинається виробництво повнометражного документального фільму Олександра Течинського «Дельта»16-го листопада Державне агентство України з питань кіно підписало з компанією ПП «Кінокомпанія «МАГІКА-ФІЛЬМ» контракт про надання фільму «Дельта» державної фінансової підтримки розміром 2 млн 70 тис. грн., що становить 40% загальної вартості фільму.

Українсько-німецький копродукційний фільм «Дельта» є переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно. Режисер стрічки — Олександр Течинський, автор сценарію — Юлія Сердюкова, продюсери — Геннадій Кофман та Юлія Сердюкова.

Синопсис: На перехресті дикого Сходу й цивілізованого Заходу мешканці дельти Дунаю заробляють на життя важкою працею — косінням очерету взимку, але всі як один мріють про фантастичний улов — легендарну білугу, варту цілого статку. З мріями замість планів і водою замість землі під ногами вони радіють кожній миті свого буття.

Режисер фільму Олександр Течинський розповів, що планував зняти такий фільм ще з 2013 року, але мусив відкласти цю ідею спершу через зйомки революції, а потім через роботу фотожурналістом у зоні бойових дій: «Те місце завжди видавалося точкою стабільності та здорового глузду в нашому гарячковому світі. Революції та війни починаються і закінчуються, забираючи життя і руйнуючи міста, але дельта залишається незмінною. Сьогодні я відчуваю, що фільм про таке стабільне місце був би важливий, як ніколи».

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: