0

06.09.2016

17:15

Cineaster

Українське кіно покажуть на найбільшому британському фестивалі короткого метруУ рамках Фестивалю короткого метру й анімації Encounters у Бристолі (Великобританія), що відбудеться 20-25 вересня 2016 року, КМКФ «Молодість» у партнерстві з Британською Радою в Україні представить спеціальну програму «Український фокус».

Програма складатиметься з трьох секцій: «Ретроспектива Мирослава Слабошпицького», «Фокус на українських режисерках» та «Найкраще з „Молодості“». Основне завдання «Українського фокусу» — познайомити британську аудиторію із сучасним українським кінематографом та молодими режисерськими талантами. Зокрема, у Брістолі покажуть 6 стрічок, що були відзначені на «Молодості» у попередні роки, а тенденцію до зростання присутності жінок у національному конкурсі фестивалю відобразить добірка «Фокус на українських режисерках». Ретроспектива коротких робіт зірки українського кінематографа Мирослава Слабошпицького дослідить розвиток режисера на шляху до шаленого успіху фільму «Плем’я».

Покази відбудуться з 21 по 23 вересня за участі режисерів Тетяни Войтович, Марини Вроди, Катерини Горностай та Нарімана Алієва.

Програма «Українського фокусу»:

«Ретроспектива Мирослава Слабошпицького» (Myroslav Slaboshpytskiy Retrospective) — показ короткометражок режисера (відбудеться за підтримки компанії «Артхаус Трафік»);

«Фокус на українських режисерках» (Focus on Ukrainian Female Filmmakers) — короткі метри режисерок України:

«Хлам» Тетяни Симон;
«Big Man» Тетяни Кабаєвої;
«Мандрагора» Марисі Нікітюк;
«Давай не сьогодні» Христини Сиволап;
«Ніжність» Анастасії Максимчук;
«Данина» Тетяни Войтович.

«Найкраще з «Молодості» («Best of Molodist») — найкраще з національного конкурсу короткого метру КМКФ «Молодість». Добірка включає трьох переможців попередніх років та інші вагомі роботи з фестивалю:

«Віддалік» Катерини Горностай (Володар «Скіфського оленя» нацконкурсу «Молодості» 2015 року);
«Обличчя» Нікона Романченка (Володар «Скіфського оленя» нацконкурсу «Молодості» 2014);
«Повернення» Олександра Ратія (Володар «Скіфського оленя» нацконкурсу «Молодості» 2013);
«Seni Sevem»/ «Тебе люблю» Нарімана Алієва;
«Крамниця співочих пташок» Анатолія Лавренішина;
«Крос» Марини Вроди — стрічка-володар «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю 2011 року.

Організатори:

Фестиваль короткометражного кіно та анімації Encounters (Encounters Short Film and Animation Festival);
Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість»;
Британська Рада в Україні.

Encounters — провідний фестиваль короткометражного кіно та анімації у Великобританії. Фестиваль представляє щорічний міжнародний конкурс, який показує найкращі нові короткометражні та анімаційні фільми з усього світу, а також форум, що об’єднує експертів у сфері кіновиробництва. Сайт: http://encounters-festival.org.uk/

КМКФ «Молодість» — найбільший сучасний кінофестиваль в Україні. Проводиться в останню декаду жовтня кожного року. Фестиваль вважається однією з найбільших спеціалізованих кіноподій Східної Європи за версією Міжнародної Федерації Асоціацій Кінопродюсерів (FIAPF). Засновником фестивалю є фонд «Молодість».

46-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» проводитиметься у Києві в період 22 — 30 жовтня 2016 року. Офіційна сторінка фестивалю у Facebook: facebook.com/molodistkiff/

Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Ми створюємо можливості для налагодження міжнародних зв’язків між Британією та іншими країнами та вибудовуємо довіру між людьми по всьому світу.

Ми є глобальною організацією з представництвами у 110 країнах, де працює понад 7 000 людей, з яких 2 000 викладачі англійської мови. Ми ведемо діяльність у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, освіти та розбудови суспільства.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: