0

08.06.2016

14:31

Cineaster

У столичній підземці відбувся незвичайний кінопоказУ ніч з 7 на 8 червня в Київському метрополітені відбулася прем’єра фільму Ксенії Марченко «Там знизу тихо». Показ організували на платформі станції «Кловська», яка була знята у самій картині. Для ефекту «повної присутності» екраном став станційний гермозатвор.

Режисерка Ксенія Марченко провела кілька тижнів у глибинах київської підземки, щоб показати її очима працівників. Результатом стала 20-хвилинна стрічка про таємниці метрополітену. «У якийсь момент здалося, що метро — це як велика квартира, де хтось мешкає, хтось приходить у гості, де є свій ритм і емоційне наповнення», — ділиться авторка.

«Як пасажири, ми всі сприймаємо метро, наче велику конструкцію — станція, каса, ескалатор, поїзд, швидко і за графіком. Насправді ж, роботу цього величезного механізму забезпечує колектив у 7500 спеціалістів. Хотілося показати, наскільки ця звична підземка — живий організм, з різними настроями, згубами і знахідками, приємностями і не дуже, загадковістю і простотою», — каже радниця начальника КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон. Важливі технологічні інновації у метрополітені були впроваджені разом з міжнародною компанією «Мастеркард», яка підтримала організацію кінопоказу.Фільм створений в рамках освітнього проекту MyStreetFilmsUkraine від міжнародного фестивалю кіно та урбаінстики «86». 10 червня о 19:30 його покажуть в столичному кінотеатрі «Кінопанорама» в рамках альманаху «Місцеві» під час «86: Післямова» — серії ексклюзивних показів фільмів-хітів цьогорічного фестивалю «86».

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: