0

20.04.2016

01:58

Cineaster

7-ий одеський кінофестиваль представляє офіційний постер 2016 рокуОдеський міжнародний кінофестиваль
продовжує традицію створення концептуальних постерів та презентує новий імідж 7-го кінофестивалю. Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 15 по 23 липня.

Кіно по праву звуть мистецтвом, що поєднує в собі безліч інших: театр, літературу, музику, живопис, архітектуру, балет та ін. Але жодне мистецтво не може існувати без натхнення. Тому головним символом фестивалю 2016 року стала Муза, яка уособлює свободу, творчість і споглядання. На постері вона представлена в образі ніжної й тендітної дівчини. Офіційний імідж 7-го Одеського міжнародного кінофестивалю був створений арт-дуетом братів-близнюків Івана та Василя Костенків, які є засновниками BRATY design studio.

«При створенні постера нам хотілося передати унікальну творчу атмосферу кінофестивалю, а також легкість та свіжість морського бризу, адже ОМКФ проходить на чорноморському узбережжі. На постері зображена Муза, головним лейтмотивом образу якої стала морська хвиля. Її обличчя приховано, тому що для кожного Муза — це особистий і таємничий образ. Море, в свою чергу, — це першоджерело життя, яке асоціюється з таємницями і вічністю, а хороші фільми завжди змушують задуматися і поглянути всередину себе. Зображена на постері дівчина немов пірнає в глибини своєї душі в пошуках мудрого та вічного», — кажуть Іван і Василь Костенки.

Брати-близнюки Василь та Іван Костенки заснували бренд BRATY design studio в 2011 році. Свої роботи вони створюють з фотографій, журнальних вирізок, акварелей та інших компонентів. Найпопулярнішою стала серія етнічних листівок UKRAINE. Вони також створили постер для 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю (2015 рік), який зображував головний символ Одеси — пам’ятник Дюку де Рішельє, виконаний в авторській техніці багатошарового колажу.

Нагадаємо, що 16 липня під час одного з найяскравіших подій кінофестивалю, кіноперформансу на Потьомкінських сходах, буде показана унікальна німа кінострічка «Шерлок Холмс» 1916 року. Також Одеський міжнародний кінофестиваль продовжує прийом заявок на участь у конкурсі європейських документальних фільмів. Заявку можна подати на сайті кінофестивалю до 20 травня 2016 року. Церемонії відкриття і закриття фестивалю відбудуться в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

ОМКФ

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: