0

04.04.2016

12:42

Cineaster

Одеський кінофестиваль повертається до одеського національного театру опери та балетуЦеремонії відкриття і закриття 7-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який пройде з 15 по 23 липня, знову відбудуться в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

Одеська опера вже давно стала однією з візитних карток міста, перлиною української архітектури та, по праву, вважається однією з найвизначніших пам’яток Східної Європи.

Вікторія Тігіпко, президент Одеського міжнародного кінофестивалю:

«Повернення в Одеський оперний театр для кінофестивалю — це ніби повернення додому. У нас з театром спільна історія, адже видатний градоначальник Дюк де Рішельє, можна сказати, наш спільний прабатько. Саме за його ініціативи була побудована Одеська опера з метою об’єднати мультикультурну та багатомовну Одесу — і тим, що могло пов’язати та згуртувати людей з різними звичаями, інтересами і мовами — була музика. З першого дня на сцені Одеської опери виступали кращі голоси Європи, а потім і всього світу. Сьогодні кіно об’єднує і музику, і моду, і театр, продовжуючи налагодження зв’язків між людьми різних національностей, культур, смаків і захоплень. І мені дуже приємно, що головною нагородою фестивалю — Золотим Дюком нагороджуються найвидатніші діячі світу мистецтва і кіно, продовжуючи традиції шанованого одеситами Дюка де Рішельє».

Цього року стіни Одеського національного академічного театру будуть приймати гостей та зірок Одеського міжнародного кінофестивалю вчетверте.

Основною локацією фестивалю, як і раніше, залишиться Фестивальний палац — Одеський академічний театр музичної комедії ім.М.Водяного, в котрому будуть проходити прем’єрні покази Міжнародної конкурсної програми та секція Гала-прем’єр. Підготувати найбільшу фестивальну локацію до прийому 1260 глядачів, традиційно, допоможе чистий партнер фестивалю — компанія Kärcher. Цього року фахівці Kärcher знову проведуть повну очистку стін Фестивального палацу та фасаду будівлі.

Традиційно, під час фестивалю працюватимуть і кінотеатри під відкритим небом. Однією з найграндіозніших подій Одеського кінофестивалю, як і раніше, залишиться open-air показ на Потьомкінських сходах у супроводі симфонічного оркестру. Також щовечора будуть проходити покази у кінотеатрі Stella Artois на Ланжеронівському узвозі.

Нагадаємо, цього року Одеський міжнародний кінофестиваль оголосив про відкриття нового конкурсу європейських документальних фільмів. Заявку на участь в конкурсі можна подати до 20 травня на офіційному сайті кінофестивалю. Прийом заявок в міжнародну конкурсну програму і Національний конкурс відкритий до 10 квітня.

ОМКФ

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: