0

17.03.2016

11:47

Cineaster

Дні українського кіно у Тбілісі 16-19 березняВідбулося відкриття Днів українського кіно у Тбілісі о 19:00 у кінотеатрі «Амірані». Фільмом відкриттям стали «Тіні забутих предків» режисера Сергія Параджанова. На заході були присутні представники дипломатичного корпусу України та Грузії. Під час відкриття у залі було організовано акцію на підтримку незаконно ув’язнених у Росії українських громадян Олега Сенцова та Надії Савченко.

Також у рамках Днів українського кіно у Тбілісі відбувся круглий стіл на тему «Співпраця в сфері кіно між Україною та Грузією: досвід і перспективи». Захід було проведено в Національному кіноцентрі Грузії.

У круглому столі взяли участь Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, Голова Національного кіноцентру Грузії Нана Джанелідзе, українські та грузинські кінопродюсери. Модератором виступила продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.Під час обговорення було сформовано практичний план дій щодо спільного розвитку української та грузинської кіноіндустрії та перспективи створення ко-продукційних проектів у майбутньому.
   
Коментар Голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка: «У рамках круглого столу відбувся дуже продуктивний діалог між представниками українського та грузинського кінематографу. Такі робочі зустрічі, я вважаю, є дуже важливими. Адже ми можемо не тільки знайти фінансову підтримку на кінопроекти, а і визначити серед них проекти із найбільш перспективною культурною, історичною чи комерційною складовою. Крім того було погоджено ряд найближчих практичних кроків та налагоджено контакти між продюсерами. Наразі ми вже маємо позитивні кейси на різних етапах виробництва. І дана зустріч суттєво покращить наше спільне кінематографічне співробітництво».

Захід організовано компаніями ТОВ 435 ФІЛМС (Анна Паленчук) та FX FILM Geogria (Марія Москаленко).

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: