0

02.02.2016

16:41

Cineaster

Прем’єра фільму «15 сторін Світу» від #KyivMusicFilm«15 сторін Світу» — фільм про одного з найбільш видатних польських експериментальних музикантів — Євгеніуша Рудніка. Стрічка розповідає про революційні ідеї Євгеніуша, який був частиною легендарної «Експериментальної Студії Польського Радіо» та створював експерементальну музику задовго до появи поняття «електронна музична сцена». Замість музичної студії, він використовува наукову лабораторію, магнітну стрічку та ножиці. Архітектура ритмів, пульс природи та людського тіла — саме ці речі намагався відчути Руднік в своїх музичних пошуках. Його експерименти — спроба дослідити нову реальність, в якій можна доторкнутися до звуку. 

Євгеніуш Руднік — один з «піонерів» електро-акустичної музики. Він працював над багатьма музикальними інсталяціями та музикою до фільмів з такими зірками, як Кжиштоф Пендерецкі (над композицією для відкриття Олімпійских ігор у Мюнхені в 1972 році), Арне Нордхайм, Карлхайц Штокхаузен, Пітер Котік та багатьма іншими. Євгеніуш — володар багатьох міжнародних нагород. Частина його творів зберігається у Французській національній бібліотеці, разом з найращими європейскими культурними скарбами 20 сторіччя.

Фільм отримав Critic’s Week Award на фестивалі Film Festival Locarno (Official Page), Special Mention на фестивалі MFF T-Mobile Nowe Horyzonty та був в одній з найсильніших музичних селекцій фестивалю SXSW. 

Фільм представлять творці стрічки: 

Сюзанна Золякевич — польський режисер. За фільм «15 сторін світу» отримала нагороди на фестивалях у Познані та Локарно. 

Цвіка Грегорі Портной — польський режисер та оператор, його роботи були представлені на кінофестивалях у Каннах, Document Art, T-Mobile New Horizons International Festival, Locarno Film Festival, New York Jewish Film Festival тощо. 

Прем’єра фільму в Україні та візит гостей можливий за підтримки Польський Інститут у Києві / Instytut Polski w Kijowie

Ціна квитків: 50 грн 

Знайти їх можна на Concert.ua (goo.gl/3yg0RU), 1001bilet та в Кінопанорамі. 

Окрім Києва, фільм буде представлено у Львові та Харкові

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: