0

02.11.2015

17:34

Антон Фролов

Фільм про силу музики: NoLand’s Song на #KyivMusicFilmNo Land’s Song’ — фільм про іранську музику, її силу, красу та любов до неї — 7 листопала в «Кінопанорамі» в рамках проекту #KyivMusicFilm.

Мистецтво зажди було рушійною силою, музика супроводжувала революціонерів, кіно використовувалось як пропаганда. Фільм, який ми хочемо представити, це стрічка про пісні, в яких вже немає своєї Батьківщини. Про музику, яку викинули, вважаючи неприємлимою, а саму можливість її виконання — унеможливили.

Йдеться про мультинаціональний музичний проект, який поставив перед собою ціль влаштувати в столиці Ірану, Тегерані, концерт з виконнаням жіночого соло, яке було офіційно заборонено після Ісламської революції в 1979 році. Записи жінок-ікон дореволюційнoї іранської сцени зараз можна купити лише на чорному ринку. А всі кабаре, концертні зали та клуби — давно перетворені на складські приміщення. 

Сара Наяфі вирішує боротися з цим: вона запрошуює французьких коллег Еліс Карон, Жанна Карона, та Емель Матолті, чиє YouTube-відео виконання пісні під час протестів 2011 року у Тунісі надихнуло її, влаштувати в Тегерані музичний проект, для відновленнія музичних мостів між Європою та Іраном. Зустрічі з міністром культури, маршрут по культових місцях, кабаре та концертних майданчиках, де колись запалювали музичні ікони Ірану, перепетії та поразки — все це задля того, щоб влаштувти прекрасний концерт!

Режисер: Аят Наяафі

Номінант на кращий документальний фільм Європейської Академії Кіно 2015, переможець фестивалю в Монреалі,
учасник ключових документальних формумів.

В Україні фільм представляє #KyivMusicFilm. #KyivMusicFilm — рух легального кінотеатрального доступу до найцікавіших фільмів по музику, музикантів та всього, що пов’язано з цією тематикою. Покази нових фільмів відбуватимуться щомісяця. Проект ініційовано фестивалем Kyiv International Short Film Festival

Квитки на показ 7 листопада можна придбати на Concert.ua (http://goo.gl/Fn3f65) та в «Кінопанорамі». 

Інформація на сайті: www.kyivmusicfilm.kisff.org

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: