0

11.09.2015

17:01

Антон Фролов

На «Молодість» відбудеться українська прем’єра нової стрічки Сергія ЛозниціУ програмі 45-му міжнародному кінофестивалі «Молодість» буде представлена стрічка Сергія Лозниці «Подія». Про це повідомили організатори кінофоруму під час прес-конференції 10 вересня.

Стрічка кінорежисера стане спеціальною подією кінофестивалю.

«Подія» — документальний фільм, знятий в копродукції Нідерландів та Бельгії. Ідеться в ньому про драматичні події серпня 1991 року в Санкт-Петербурзі, коли на Палацову площу міста вийшли тисячі людей на підтримку демократичних сил.

«Сергій Лозниця фокусується на подіях, що ознаменували народження „російської демократії“. Що насправді сталося в Росії в серпні 1991? Що було рушійною силою, яка вивела людей на Палацову площу? Що насправді ми бачимо: колапс режиму чи його „творче переосмислення“? Хто ці люди, які дивляться в камеру: переможці чи жертви?», — анонсують в оргкомітеті «Молодості».

Картина «Подія» була представлена у позаконкурсній програмі Венеційського фестивалю. Під час кінофоруму Сергій Лозниця закликав керівництво кінофестивалю та громадськість вимагати звільнення свого колеги Олега Сенцова з російської в’язниці. 

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: