0

22.04.2015

16:50

Антон Фролов

«Молодість» відкриває прийом заяв у національний конкурс короткого метруЮвілейна «Молодість»-45, яка пройде з 24 жовтня по 1 листопада 2015 року, відкриває прийом заяв у національний конкурс короткого метру. Попри те, що з цього року фестиваль увів внески за подання фільмів у міжнародні конкурси, участь українських кінематографістів, як і раніше, залишається безкоштовною.

«Молодість» залишається вірною одній зі своїх головних цілей — підтримці та сприянню розвитку національного кінематографу, тож участь українських кінематографістів у фестивалі цьогоріч і надалі не потребуватиме грошових внесків.

Офіційний регламент 45-ої редакції кінофестивалю «Молодість» визначає принципи формування програми, умови подання фільмів на відбір, фестивальні призи та інші важливі умови проведення фестивалю та участі в ньому фільмів.

Формальним обмеженням для участі в міжнародній конкурсній програмі повного метру залишається наявність 35-мм або DCP копії фільму, в той час як Національний конкурс фестивалю приймає й фільми на цифрових носіях HD-якості.

Фільми, зняті в копродукції за участі України, можуть брати участь у Національному конкурсі (коротко- та середньометражне кіно, до 45’).

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: