0

05.11.2014

10:32

Антон Фролов

ILL&MATES та КМКФ «Молодість» провели конкурс кіноафіш

Офіційне закриття конкурсу кіноафіш Cinema Poster Awards (СРА), котрий організували та провели ILL&MATES разом з КМКФ «Молодість», відбулось 2-го листопада в FEDORIV HUB за підтримки «Фундації Дарини Жолдак». 

Вечір розпочався церемонією нагородження переможців, після якої гості мали можливість поспілкуватись в неформальній атмосфері.

До участі в конкурсі запрошувались українські ілюстратори та дизайнери, прийом робіт тривав з 13 по 21 жовтня 2014. Конкурсантам пропонувалось створити афішу до одного з фільмів на вибір, що входилив програму фестивалю КМКФ «Молодість» 2014 року: «Божевільне кохання», «Щось має зламатися», «Експедиція на край світу», «Метаморфози», Björk: Biophilia Live. Ознайомитись з роботами, що увійшли до ShortList, можна на сайті конкурсу СРА.

Переможцями конкурсу стали: 1 місце — Євицька Діана за кіноафішу до фільму Björk: Biophilia Live, 2 місце — Цапко Дмитрій і Давидюк Роман за кіноафішу до фільму «Божевільне кохання». Переможці отримали нагороди від організаторів та подарунки від спонсору, «Європейської Школи Дизайну». Усі роботи ShortList були представлені на виставці в кінотеатрі «Київ», що проходила з 25-го жовтня по 2-ше листопада 2014р. Крім того, роботи переможців були розміщені на сіті-лайтах центра Києва (вул. Хрещатик).

Організатори конкурсу — ілюстраційна агенція ILL&MATES, КМКФ «Молодість».

Спонсор призів — «Європейська школа дизайну».

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: