0

09.09.2013

15:03

Антон Фролов

Молодість: Члени головного міжнародного журі

Молодість: Члени головного міжнародного журіАвторитетні кінорежисери, фестивальні відбірники-мастодонти і сміливі дебютанти, — представляємо найвищу нашу кіноінстанцію, перших підтверджених членів Головного міжнародного журі.

Маріон Гензель
Цьогоріч конкурсні програми на 43-му МКФ «Молодість» судитиме бельгійська режисерка й продюсерка Маріон Гензель. Спродюсувала усі 11 стрічок, режисером яких була, зокрема: «Пил», «Між дияволом і глибоким синім морем», «Чорний океан». Маріон Гензель також cпродюсувала понад 10 художніх фільмів інших режисерів («Пуританка», «Нічия земля»). З 1987 року її назвали у Бельгії «Жінкою року». З 1988 року неодноразово ставала Президентом відбіркової ради з питань кіно Французької громади Бельгії.

Вікторія Тігіпко
Фестивальні дебюти також оцінюватиме президент Одеського міжнародного кінофестивалю, член відбіркової комісії міжнародної конкурсної програми ОМКФ Вікторія Тігіпко. Вона також є виконавчим директором венчурного фонду TA Venture та організатором конференції для інтернет-підприємців IDCEE. Інтернет-технології та інновації. Вивчала економіку та менеджмент в українському, європейському та американському університетах. Володіє англійською, німецькою, французькою та італійською мовами.

Бабіс Макрідіс
Третій підтверджений член журі — молодий грецький режисер, тріумфатор минулорічної «Молодості» Бабіс Макрідіс. Його короткометражний фільм «Останній факір» (2005) виборов нагороду за дебют на Фестивалі драматичних короткометражних фільмів у Греції. Його перший повнометражний фільм «L» брав участь у конкурсі Роттердамського МКФ та фестивалю «Санденс», а також виборов Ґран-прі МКФ «Молодість» 2012 року.

Детальніше про цьогорічне журі — тут.

Програму МКФ «Молодість» оцінюють Головне міжнародне журі, Міжнародне журі кінопреси FIPRESCI, Екуменічне журі та Міжнародне журі кіноклубів. Цього року перелік поповнять журі програм «Молодість — дітям» та «Сонячний зайчик».

МКФ Молодость

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: