0

05.09.2013

14:55

Антон Фролов

5 вересня відбулася перша прес-конференція МКФ «Молодість»

5 вересня відбулася перша прес-конференція МКФ «Молодість»43-й Київський МКФ «Молодість» відбудеться 19-27 жовтня 2013 року. Фестивальний центр — кінотеатр «Київ». Інші фестивальні локації — кінотеатри «Жовтень» і «Кінопанорама», а також культурно-освітній центр «Майстер Клас».

Церемонія відкриття 43-го МКФ «Молодість» відбудеться 19 жовтня у палаці «Україна». Фестиваль відкриється новим ігровим фільмом Анджея Вайди «Валенса. Людина надії», світова прем’єра якого сьогодні відбудеться на Венеційському МКФ.

 У якості спеціального гостя на фестиваль приїде австрійський режисер, сценарист та продюсер Ульріх Зайдль. На «Молодості» покажуть першу у світі повну ретроспективу «Ульріх Зайдль. Тотальна ретроспектива», а також фотовиставку «Любов. Віра. Надія», присвячену трилогії «Рай».

Підтверджені члени головного міжнародного журі фестивалю — бельгійська режисерка, продюсерка й акторка Маріон Гензель, президент Одеського МКФ Вікторія Тігіпко та володар Ґран-прі «Молодості»-2012 за стрічку «L», молодий грецький режисер Бабіс Макрідіс.

Окрім ретроспективи фільмів Ульріха Зайдля, ретроспективна складова також представлена програмою «Сторіччя», присвяченою 100-літтю з дня народження Стенлі Крамера, Вів’єн Лі, Марікки Рьокк, Ірвіна Шоу та Рене Клемана та інших.

 У рамках фестивалю відбудеться показ стрічки «За двома зайцями» Віктора Іванова з віднайденим українським озвученням.

МКФ «Молодість»
— у переліку найпрестижніших короткометражних фестивалів світу. BAFTA, національний британський Оскар, включила «Молодість» до списку фестивалів, участь у яких дає право номінуватися на цю премію.

Фестиваль розширює глядацьку аудиторію і представляє дитячу програму на конкурсній основі «Молодість — дітям». До складу дитячого журі увійдуть 3-4 дитини різного віку. журі увійдуть діти різного віку. Саме дитяче журі визначить переможця програми і нагородить його .

Програму фестивалю оцінюють Головне міжнародне журі, Міжнародне журі кінопреси FIPRESCI, Екуменічне журі та Міжнародне журі кіноклубів. Цього року перелік поповнять журі програм «Молодість — дітям» та «Sunny Bunny».

МКФ «Молодість» оголошує конкурс фестивальних тизерів тривалістю до 43-х секунд. Усі ролики будуть показані на фестивальному каналі Youtube та на спеціальній події в рамках фестивалю. Найкращі ролики будуть демонструватися перед сеансами під час фестивалю.

Презентації МКФ «Молодість» відбудуться на форумі видавців у Львові та фестивалі ГогольFEST. На Форумі 13 вересня покажуть Довгу ніч короткого метру, а глядачі ГогольFEST`у побачать минулорічну селекцію про смерть This is the end.

У рамках 43-го МКФ «Молодість» проект «Режисери без кордонів» (Directors Across Borders) представить кінопрограму «Кіно поза кордонами». Також пройде симпозіум «Роль кінематографу в міжкультурному діалозі». Проект реалізовано спільно з МКФ «Золотий абрикос» та профінансовано програмою Eastern Partnership Cultural Program.

Приз кінофестивалю — Скіфський олень. На цьогорічному фестивалі його вручатимуть в оновленому вигляді.

МКФ Молодость

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: