0

06.11

16:09

Cineaster

Надія Парфан визначатиме переможців фестивалю CottbusПісля кінофестивалю в Чехії «86» не збирається відпочивати, а їде підкорювати нові вершини, а саме – до Східної Німеччини, де з 1991 року проходить фестиваль Cottbus.

Співзасновниця «86» Надія Парфан стане одним із членів міжнародного журі DIALOGUE Prize for Intercultural Communication. Її незалежна українська думка вплине на рішення, хто з учасників отримає найважливіші нагороди кінофестивалю, зокрема премії «Найкращий фільм» і «Найкращий режисер», а також буде визнаний «Видатною акторкою» та «Видатним актором».

Окрім цього, Надія разом із володаркою гран-прі конкурсу MyStreetFilms Марією Стояновою представлять і покажуть наш «Рубіж» усьому світу!

Директор Коттбуського фестивалю Бенрднт Брудер особисто пояснив, чому стрічки з MyStreetFilms-Рубіж має побачити міжнародний глядач:

«Ці роботи показали, як звичайні жителі змальовують свої міста, громади та вулиці, що зосереджені на щоденному житті й уникають мейнстрімної уваги медіа. Іншими словами, це спостереження з провінцій, повних серця та душі.

Роботи, зняті жителями тих міст, які постраждали від збройного конфлікту, показують більше, ніж крики жаху та урочисті промови партизанів. Це перспективи, які говорять про постійне прагнення миру й адекватності під час війни. Те, про що вони мріють, а також те, що вони знаходять насправді, справляє на глядача сильніше враження, аніж військові кліше в новинах: які справи з коханням та музикою, садівництвом і футболом, охороною здоров'я та закупівлею необхідних речей у регіоні, близькому до фронту?
»

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: