0

25.10

18:24

Cineaster

Фестиваль «86» підкорює ЇглавуДілимось радістю: «86» широко представлений на цьогорічному Міжнародному фестивалі документального кіно Ji.hlava, що саме зараз проходить у місті Їглава, Чехія.

Почнімо з того, що співзасновник і програмний директор «86» Ілля Гладштейн – член журі у міжнародній конкурсній програмі Between the Seas, де змагаються стрічки з Центральної та Східної Європи. Ілля вперше в житті купив собі костюм, а тепер ще й пішов у ньому на перфоманс-відкриття фестивалю 24 жовтня.

А вже 26 жовтня о 9:30 генеральна директорка фестивалю Надія Парфан спільно з режисеркою Марією Стояновою представлятимуть короткометражний фільм «Ма» у межах конкурсу Short Joy.

Історія про стосунки матері й доньки, які розгортаються в інтерфейсі соціальної мережі на фоні вибухів у зоні АТО, – перша за останні роки українська стрічка, яка бере участь у конкурсі короткометражок в Їглаві. При цьому вона вже встигла:
- побувати на міжнародному кінофестивалі «Biografilm» у Болоньї;
- отримати спеціальну відзнаку на фестивалі «Молодість»;
- перемогти на конкурсі «СУК» під час «ГогольFest»;
- відвідати не один десяток міст і кіномайданчиків України.

Після цього команду «86» можна буде побачити на церемонії Festival HUB 27 жовтня о 19:30. Інформативний формат Pecha Kucha дасть змогу міжнародній аудиторії за коротку хвилину дізнатися все найважливіше про «86», Славутич, українське кіно і культурне життя після Чорнобиля.

На солоденьке маємо гарні новини для славутичан. Автобус із мешканцями міста прибув до Чехії у рамках проекту Made in Slavutych, який три роки розробляла чеська мисткиня Катержіна Шеда. Навіщо учасники йдуть на чеське весілля та які міста Чехії ще постраждають від напливу славутицьких туристів? Запитаєте в нас, коли 40 задоволених і повних європейської культури людей повернуться додому.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: