0

25.10

17:40

Cineaster

У виробництві повнометражний фільм режисера Юрія Шилова «Панорама»23-го жовтня Державне агентство України з питань кіно уклало з кінокомпанією  «МАГІКА-ФІЛЬМ» контракт про надання проекту «Панорама» державної фінансової підтримки розміром 1 056,5  тис. грн. Загальна вартість виробництва фільму становить 4 789,5 тис. грн.

Проект документального фільму «Панорама» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером фільму є  Юрій Шилов, продюсером – Геннадій Кофман. Спільне виробництво українсько-польської стрічки здійснює українська компанія «МАГІКА-ФІЛЬМ» за підтримки Держкіно України, Польського кіноінституту та польського телебачення.

Валентин – кіномеханік, який 44 роки пропрацював у одному з найстаріших кінотеатрів Києва. Якось, в день 60-річчя Валентина, у кінотеатрі відбувається пожежа, і він змушений піти на пенсію. Чоловік намагається знайти новий сенс у своєму житті, в країні, що стрімко змінюється.

Повнометражна стрічка «Панорама» створюється на основі короткометражної, з однойменною назвою, що здобула визнання багатьох українських кінофестивалів: Приз студентського журі і найвищий глядацький бал серед українських фільмів на Docudays UA; Відзнака журі і Приз глядацьких симпатій на Kyiv International Short Film Festival; Приз глядацького голосування GogolFest та Спеціальна відзнака журі Одеського МКФ.

Реліз фільму запланований на кінець 2018-го року.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: