0

18.05.2017

17:39

Cineaster

Колін Ферт виконає головну роль в екранізації роману Джея Паріні «Перехід Беньяміна»Колін Ферт виконає головну роль в екранізації роману Джея Паріні «Перехід Беньяміна». Режисером картини стане Пет О'Коннор. Сценарій до фільму написали Девон Джерсілд і Джей Парінф. Ферт і О'Коннор вже працювали разом над мелодрамою «Місяць у селі».

Книга являє собою відтворення останніх років життя Вальтера Беньяміна, німецького філософа-інтелектуала і антифашиста єврейського походження. Після приходу до влади нацистів він був змушений емігрувати до Франції, а після її окупації втік до США через Іспанію. На прикордонному пункті Беньяміна затримали через відсутність візи і зобов'язали повернутися до Франції. Тієї ж ночі, в готелі, де йому дозволили переночувати, він наклав на себе руки.

«Коли сильні духом люди вирішують накласти на себе руки, це одна з великих трагедій війни. Розповідати про такі історії на екрані - означає: намагатися не допустити повторення цього лиха»,- поділився з журналістами Колін Ферт.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: