0

04.04

14:24

Cineaster

«ОМКФ: Найкраще коротко» c 17 травня в кінотеатрах України17 травня в кінотеатрах України стартує показ кіноальманаху «ОМКФ: Найкраще коротко». Ініціатори прокату — Одеський міжнародний кінофестиваль та об’єднання молодих кінематографістів «Сучасне Українське Кіно».

«Однією з місій Одеського міжнародного кінофестивалю є відкриття нових імен в кіно, підтримка молодих кіномитців. Деякі з них вже знімають свої дебютні повні метри і ми віримо, що на них чекає велике майбутнє. Ми раді, що їх роботи побачить ще більша кількість глядачів з України», — каже генеральний продюсер ОМКФ Юлiя Сінькевич.

Альманах налічує 4 короткометражні стрічки: «Віддалік» режисера Катерини Горностай (нагорода за Найкращу акторську роботу Національної конкурсної програми 6-го ОМКФ), «Чоловіча робота» режисера Марини Степанської (Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 6-го ОМКФ), «У Манчестері йшов дощ» режисерів Валерії Кальченко та Антоніо Лукіча (Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ), «Цвях» режисера Філіпа Сотниченка (Золотий Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ).

«Короткометражне кіно — це дуже крута форма для спілкування з глядачами, адже за сеанс аудиторія може познайомитися з декількома режисерськими висловлюваннями та відкрити для себе різні історії. В Європі короткометражне кіно — це модно. Тож, давайте подивимось, яке воно в нас, українців?», — коментує співзасновниця СУК Валерія Сочивець.

Фільми, що увійшли до альманаху «ОМКФ: Найкраще коротко», є сумішшю жанрів від ретро-драми до ліричної комедії.

Нагадаємо, що 8-ий Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 22 липня.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: