0

04.04

12:59

Cineaster

Крістіан Петцольд стане членом Міжнародного журі 8-го ОМКФКінорежисер, сценарист, представник «берлінської школи» Крістіан Петцольд увійде до складу журі Міжнародної конкурсної програми 8-го Одеського кінофестивалю.

Серед кінонагород Петцольда — Срібний ведмідь 62-го Берлінського кінофестивалю за кращу режисуру (фільм «Барбара»). Режисер двічі ставав володарем призу FIPRESCI: у 2003 році на Берлінале (фільм «Вольфсбург»), у 2014 році на кіофестивалі в Сан-Себастьяні (фільм «Фенікс»).

Кінострічки Петцольда також були номіновані на головні призи престижних кінофестивалів, а саме: номінація на кращий фільм основного конкурсу Берлінського кінофестивалю («Привиди» у 2005 році, «Єлла» у 2007-му, «Барбара» у 2012-му), номінація на кращу картину головного конкурсу 65-го Венеціанського кінофестивалю («Єрихов»), номінація на приз Європейської кіноакадемії за кращий фільм («Барбара» у 2012 році). Фільм «Фенікс» претендував на головну нагороду 62-го кінофестивалю в Сан-Себастьяні.

Лауреат премії «Лола» Німецької кіноакадемії працює в стилістиці «нового реалізму», звертає особливу увагу на деталі й прагне представити дійсність без прикрас. В кінострічках Петцольда присутні елементи саспенсу та містицизма. Вчителями лідера «берлінської кіношколи» були такі майстри документалістики, як Хартмут Бітомскі та Харун Фарокі.

На 7-ому Одеському кінофестивалі Крістіан Петцольд особисто представив ретроспективу з 4 фільмів — «Єлла», «Єрихов», «Барбара», «Фенікс» — та провів майстер-клас в рамках Літньої кіношколи.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: