0

22.03

23:02

Cineaster

Роман Бондарчук та Наталія Ворожбит журі ОМКФ 2017Кінорежисер Роман Бондарчук стане членом журі Конкурсу європейських документальних фільмів, а драматург Наталія Ворожбит увійде до складу журі Національної конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Роман Бондарчук — український режисер та сценарист. У 2016 році його документальна картина «Українські шерифи» була висунута від України на премію «Оскар», а роком раніше стрічка отримала спеціальний приз журі в основному конкурсі Амстердамського міжнародного кінофестивалю. «Українські шерифи» також були показані на 7-му ОМКФ у програмі «Фестиваль фестивалів». Інша робота Романа Бондарчука «Вулкан» увійшла до списку фіналістів пітчингу Одеського кінофестивалю у 2015 році.

Як режисер монтажу Роман Бондарчук працював над стрічкою «Крос» (режисер — Марина Врода), що отримала в 2011 році «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю за кращий короткометражний фільм.

Наталія Ворожбит — український драматург-представник напряму «нова драма», режисер, сценарист, співзасновник проекту «Театр переселенця». Документальна постановка «Миколаївка» Наталії Ворожбит та Георга Жено була взята за основу фільму «Школа № 3» (режисери — Георг Жено та Єлизавета Сміт), що отримав Гран-прі паралельного конкурсу Berlinale Generation 14 plus 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Наталія також є сценаристом стрічки «Кіборги» (режисер — Ахтем Сейтаблаєв) та фільму «Ворошиловград» (режисер Ярослав Лодигін) за однойменним романом Сергія Жадана — картина створюється у копродукції України та Швейцарії. У 2013 році «Ворошиловград» був відзначений спеціальним дипломом від журі пітчингу 4-го Одеського кінофестивалю.

Постановки за п’єсами Наталії Ворожбит, окрім українських театрів, були представлені у Польщі, Великобританії, США, Латвії, Росії та інших країнах.

Імена інших членів журі Національної конкурсної програми та Конкурсу європейських документальних фільмів, а також ім’я Голови журі будуть відомі згодом.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: