0

02.03

17:28

Cineaster

Римма Зюбіна стане членом журі Міжнародного конкурсу 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Українська актриса Римма Зюбіна стане членом журі Міжнародної конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який пройде з 14 до 22 липня.

Римма Зюбіна — українська актриса кіно та театру, що виконала більше 80 ролей у різних проектах. У 2016 році однією із знакових подій для нового українського кіно став фільм «Гніздо горлиці» режисера Тараса Ткаченка, в якому Зюбіна зіграла головну роль. Кінострічку відзначили як кращий фільм Національної конкурсної програми 7-го Одеського кінофестивалю. Актриса також отримала спеціальний приз 65-го Міжнародного кінофестивалю Майнем-Гейдельберг (Німеччина) за неперевершене виконання головної ролі у «Гнізді горлиці», а сам фільм було відзначено призом екуменічного журі. 

Серед багатьох кіноробіт актриси — дитячий мюзикл «Трубач» режисера Анатолія Матешка, мелодрама «Про шалене кохання, Снайпера та Космонавта» Дмитра Томашпольського, а також драма «Аврора» Оксани Байрак. Окрім цього, Римма Зюбіна зіграла у багатьох спектаклях і неодноразово ставала лауреатом міжнародних та національних нагород за театральні ролі, в тому числі — дворазовою володаркою премії «Київська пектораль» (за виконання головної жіночої ролі і ролі другого плану).

У 2017 році разом з членами журі Міжнародної конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю актриса визначатиме кращі міжнародні кінороботи в таких номінаціях: «Кращий фільм», «Краща режисура», «Краща акторська робота». Імена інших членів журі Міжнародної конкурсної програми 8-го ОМКФ, а також ім’я Голови журі стануть відомі пізніше.

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: