0

21.06

14:37

Cineaster

Синдром панка в Кіноклубі Docudays UA Cineast - 24 червня, 19-30 Харків, НакіпілоКіноклубі Docudays UA Cineast в день музики, 24 червня, покаже фільм «Синдром панка». Головні герої представляли Фінляндію на Євробачення в 2015
 
Про фільм:

Головними героями стрічки «Синдром панка» є члени найкрутішого панк-рок-гурту Фінляндії Pertti Kurikan Nimipäivät. Учасники групи - Перті, Карі, Тоні та Самі - несмотря на вади псіхічного розвитку Грають свою музику гордо й піднесено. Режисер разом Із музикантами проходять шлях від нікому НЕ відомої дівної групи до шаленої популярності. Ми бачим, як смороду гавкають, закохуються та переживаються Сильні емоції. Сміються, плачуть, п'ють и сваряться за місце на передньому сідінні автобуса. Потім настає час мирить и розмовляти з людьми, розказуваті Їм, яка чудова їхня група. Їхні пісні - про проблеми в суспільстві, а такоже про РЕЧІ, з Якими ЦІ люди стікаються Щодня: як тупо делать педикюр и як сумно жити в гуртожитку. Панк-рокери такоже діляться своими думками Із політікамі й тимі, чіє Ставлення до людей Із розумово вадамі потребує суттєвого Вдосконалення.

Синдром панка в Кіноклубі Docudays UA Cineast — 24 червня, 19-00 Харків, Накипіло,  вулиця Свободи, 7/9, бізнес-центр «Параллель'50», перший поверх.

Приходьте з друзями!

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: