0

10.12.2015

13:45

Антон Фролов

Глибокі почуття / Кіноклуб Docudays UA Cineast - 14 грудня, 19-30 Farsch Place

Запрошуємо в понеділок, 14 грудня, подивитися фільм «Глибокі почуття». Фільм про сильну людину, мрію, дружбу і красу. Краса не лише у вчинках, історії, але і в зйомках. 

Це дуже красиве і неймовірно глибоке кіно.

Місце ‒ «Farsch Place», вул. Квітки Основ'яненка, 12, Харків о 19-30

 Приходьте з друзями!

Януш, упевнений у собі 60-річний чоловік, неймовірно діяльна людина і досвідчений дайвер, переживає напад і залишається паралізованим. Реабілітація й допомога його партнерки Асі допомагають йому відновити рухливість і покращити свій стан. Він усе ще має проблеми з мовленням, і Ася, єдина, хто розуміє його слова, перекладає їх для решти світу. Януша підтримує і мотивує жити далі велика мрія – він хоче знову займатися дайвінгом, незважаючи на велику загрозу здоров’ю і життю. Його мета – відвідати прекрасну, але небезпечну Блакитну діру в Дахабі (Єгипет), яку непросто підкорити навіть здоровим дайверам.

Режисер: Ян П. Матушинський, режисер короткометражних фільмів, музичних відео і рекламних роликів, закінчив кафедру кінорежисури факультету радіо й телебачення Кшиштофа Кєсльовського в Силезькому університеті в Катовіце та курс документального кіно у Школі Анджея Вайди. Його фільми брали участь і були відзначені на численних фестивалях у Польщі й за кордоном

Комментарии:

Чтобы написать комментарий, войдите через одну из социальных сетей: